Sobótkowy spływ nocny 19.06.2021

Nocny spływ był udany, uczestniczyło około 50 osób!

Ta noc była wyjątkowa, płynęliśmy w niemal kompletnych ciemnościach, niemal po omacku . Zaliczyliśmy niejedną mieliznę. Na szczęście prawie nie było wywrotek, wszyscy cali dopłynęli w zaplanowanym czasie. Zabawa na lądzie trwała do białego rana  przy hucznej muzyce ,zabawie i śpiewach.Nikomu nie chciało się spać, niemal wszyscy pozostali na nogach do 7 rano.

Nocny spływ to jedyne w swym rodzaju wydarzenie ,tylko raz w roku. Aż chciałoby się rzec ,dlaczego nie częściej? Noc była bardzo ciepła, nie były potrzebne ciepłe kurtki ,czerwiec w tym roku jest bardzo łaskawy, można powiedzieć że lato zaczęło się 1 czerwca i trwa, oby ta pogoda utrzymała się przez całe wakacje i kolejne spływy były w takiej cudownej pogodzie jak teraz.


Zapraszamy wszystkich chętnych na spływ w noc Świętojańską, Baranów Sandomierski – Tarnobrzeg .

Liczba miejsc mocno ograniczona. Zbiórka g. 21 na przystani TKKF nad Wisłą, ul. Wiślna 13, skąd wyruszamy autokarem do Baranowa gdzie wypływamy. Każdy uczestnik winien posiadać własne oświetlenie umożliwiające nocne pływanie. Dzieci oraz młodzież tylko i wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów. Telefony zgłoszeniowe podane na plakacie.